Studenci UMB przeprowadzili Wiosenne Warsztaty Exchange

29.03.2024 08:20

W dniach 22-24 marca studenci UMB koordynowali Wiosenne Warsztaty Exchange. Wydarzenie to odbywa się dwa razy do roku, jednak po raz pierwszy miało miejsce w Białymstoku. Delegacje z 19 Oddziałów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland pojawiły się na Warsztatach, których celem jest pogłębianie wiedzy na temat organizacji praktyk, zarówno dla studentów przyjeżdżających, jak i wyjeżdżających, prowadzonych przez Koordynatorów Lokalnych ds. Wymian Naukowych oraz Koordynatorów Lokalnych ds. Praktyk Klinicznych z całej Polski. Oprócz sesji warsztatowych, odbywały się panele dyskusyjne, na których poruszane były kwestie istotne dla dalszego rozwoju wyjazdów organizowanych przez IFMSA-Poland. Pomimo dużej ilości czasu poświęconego na doskonalenie umiejętności, nie zabrakło jednak czasu na integrację dla 57 uczestników wydarzenia.

Komitet Organizacyjny Wydarzenia:

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego: Lara Swierkot

Członkowie Komitetu Organizacyjnego: Aleksandra Mroczek, Marta Galicka, Małgorzata Szeląg, Julia Koralewska, Sergiusz Stawarz-Kobyliński, Amelia Piwowarska, Aleksandra Lewczak, Natalia Momotko, Mateusz Szapiel, Roman Cemaga