Konkurs na esej dla studentów oragnizowany przez Magna Charta Observatory

24.05.2024 10:13
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Rozpoczął się konkurs organizowany przez Magna Charta Observatory (MCO). Konkurs ten oferuje wyjątkową okazję dla studentów uniwersytetów na całym świecie do zaproponowania zmian w celu zwiększenia integracji w szkolnictwem wyższym.

W tym roku Magna Charta Observatory zaprasza studentów do refleksji nad korzyściami płynącymi z dostępu do edukacji, z różnorodnością i inkluzywnością zakorzenioną w zasadach równości i sprawiedliwości. Konkretnie, tegoroczne pytanie przewodnie brzmi następująco:

"Co zmieniłbyś/zmieniłabyś w swoim szkolnictwie wyższym, aby uczynić je bardziej inkluzywnym dla wszystkich, którzy mają możliwość czerpania z niego korzyści?”

Przewidziano 5 nagród dla zwycięzców, którzy zaprezentują swoje eseje i wezmą udział w dyskusji z międzynarodową publicznością podczas MCO Anniversary 2024

Zachęcamy studentów do udziału w konkursie i do przesyłania swoich refleksji na ten temat. Termin na składanie wniosków w konkursie mija 5 lipca. Więcej informacji na stronie: https://mcostudents.plateformecandidature.com/

Dział Współpracy Międzynarodowej

Źródło zdjęcia: Adobe @Tierney