Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
 • Ogłoszenia

  Webinar: Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego 10.04.2024r.

  02.04.2024 10:51
  Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

  Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie serdecznie zaprasza na webinarium pt. „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”, które odbędzie się on-line 10 kwietnia 2024 r. (środa) w godzinach 10:00-11:30, na platformie ClickMeeting.

   

  Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa, chcących poznać sposoby na znalezienie parterów do konsorcjów. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości jakie dają w zakresie poszukiwania partnerów różne portale i platformy internetowe (m.in. Funding & Tender Opportunities Portal, CORDIS). Prelegentki przybliżą Państwu pomocne instrumenty oraz udzielą wskazówek jak poszukiwać partnerów projektowych.

   

  Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

   

  Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

  Powrót