• Ostatnia zmiana 04.01.2018 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Rehabilitacji Dziecięcej z Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym "Dać Szansę"

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof. dr hab. n. med. Wojciech Kułak

     

    Opiekun Koła:

     

    Dr n. o zdr. Karolina Średzińska

    Dr n. o zdr. Janusz Wojtkowski

     

    Przewodniczący Koła:

     

    Amanda Maria Augustynik, fizjoterapia II rok II stopień

    e-mail: amandam1994@wp.pl

    tel.: 502 055 652

     

    Profil prac naukowych:

     

    - Nauki o zdrowiu
    - Nauki o kulturze fizycznej
    - Prace naukowe z tematyki rehabilitacja dziecięca
    - Prace naukowe z tematyki aktywność fizyczna
    - Prace naukowe z tematyki innowacyjne metody rehabilitacji
    - Prace naukowe z tematyki rehabilitacji neurologicznej
    - Prace naukowe z tematyki rehabilitacji kardiologicznej
    - Prace naukowe z tematyki jakości życia niepełnosprawnych
    - Prace naukowe z tematyki rehabilitacji społecznej
    - Prace naukowe z tematyki zdrowego styl życia

     

    Praca praktyczna:

     

    - Prowadzenie prac badawczych na temat aktywności fizycznej
    - Prowadzenie badań przesiewowych (ocena postawy ciała) dzieci w wieku szkolnym
    - Udział w organizacji konferencji
    - Udział w akcjach promujących Zdrowy Styl Życia
    - Udział w akcjach wolontariatu
    - Udział w akcjach promocyjnych UMB

     

    Lista członków:


    1. Natalia Chrzanowska, fizjoterapia I jednolite magisterskie

    2. Magdalena Malinowska, fizjoterapia I jednolite magisterskie

    3. Marta Mościcka, fizjoterapia I jednolite magisterskie

    4. Katarzyna Pankowska, fizjoterapia I jednolite magisterskie

    5. Justyna Pietrewicz, fizjoterapia I jednolite magisterskie

    6. Martyna Rutkowska, fizjoterapia I jednolite magisterskie

    7. Artur Mateusz Augustynik, fizjoterapia II rok I stopień

    8. Natalia Kostecka, fizjoterapia II rok I stopień

    9. Justyna Kłubowicz, fizjoterapia II rok I stopień

    10. Klara Rozbicka, fizjoterapia II rok I stopień

    11. Aneta Nieścior, fizjoterapia III rok I stopień

    12. Paulina Borowik, fizjoterapia I rok II stopień

    13. Paulina Goławska, fizjoterapia I rok II stopień

    14.Milena Jawdosiuk, fizjoterapia I rok II stopień

    15. Maciej Kajetan Kornyszko, fizjoterapia I rok II stopień

    16. Klaudia Kozdrowicz, fizjoterapia I rok II stopień

    17. Emilia Malinowska, fizjoterapia I rok II stopień

    18. Karolina Mystkowska, fizjoterapia I rok II stopień

    19. Aleksandra Niedźwiecka, fizjoterapia I rok II stopień

    20. Ewelina Sakowicz, fizjoterapia I rok II stopień

    21. Natalia Aleksandra Simoniuk, fizjoterapia I rok II stopień

    22. Aleksandra Skowrońska, fizjoterapia I rok II stopień

    23. Maria Stenka, fizjoterapia I rok II stopień

    24. Marta Stenka, fizjoterapia I rok II stopień

    25. Kinga Śliwonik, fizjoterapia I rok II stopień

    26. Natalia Toryfter, fizjoterapia I rok II stopień

    27. Emilia Twarowska, fizjoterapia I rok II stopień

    28. Jakub Wasilewski, fizjoterapia I rok II stopień

    29. Dariusz Wiśniewski, fizjoterapia I rok II stopień

    30. Emilia Wyszyńska, fizjoterapia I rok II stopień

    31. Amanda Maria Augustynik, fizjoterapia II rok II stopień

    32. Bartosz Domasik, fizjoterapia II rok II stopień

    33. Aleksandra Greloch, fizjoterapia II rok II stopień

    34. Patrycja Ejsmont, fizjoterapia II rok II stopień

    35. Emil Rozenek, lekarski IV rok