• Ostatnia zmiana 28.02.2019 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Medycyny Ratunkowej i Katastrof

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof.dr hab.med. Jerzy Robert Ładny

     

    Opiekunowie Koła:

     

    dr n. med. Marzena Wojewódzka-Żelezniakowicz

     

    Przewodniczący Koła:

     

    Mateusz Pękacki, ratownictwo medyczne III rok

    e-mail: m.pekacki9@gmail.com

    tel.: 500105507

    Profil prac naukowych:

     

    Prace naukowe z tematyki medycyny ratunkowej.

     

    Lista członków:

     

    Mateusz Pękacki Ratownictwo Medyczne III rok,

    Klaudia Bielska Zdrowie Publiczne I rok II stopień,

    Milena Antoszuk Ratownictwo Medyczne III rok,

    Paulina Kochańska Ratownictwo Medyczne III rok,

    Natalia Matynka Ratownictwo Medyczne III rok,

    Adrianna Cylwicka Ratownictwo Medyczne III rok,

    Paulina Mierzejewska Lekarski V rok,

    Kamil Polak Ratownictwo Medyczne III rok,

    Martyna Wygońska Ratownictwo Medyczne II rok,

    Michał Zajkowski Ratownictwo Medyczne  II rok,

    Tomasz Olchowik Ratownictwo Medyczne II rok,

    Jakub Zajkowski Ratownictwo Medyczne  II rok,

    Łukasz Smarżewski Ratownictwo Medyczne Ratownictwo Medyczne  II rok,  

    Aneta Grabowska Ratownictwo Medyczne II rok,

    Magdalena Filipek Ratownictwo Medyczne  II rok,

    Maciej Gilewski Ratownictwo Medyczne  II rok,

    Jakub Kowalczyk Ratownictwo Medyczne II rok,

    Kacper Łupiński Ratownictwo Medyczne  II rok,

    Łukasz Osieck Ratownictwo Medyczne II rok,

    Dominiki Panasiuk Lekarski IV rok,

    Piotr Gaber Lekarski IV rok,

    Marta Romaniuk Lekarski IV rok,

    Karolina Żołądek Lekarski IV rok,

    Jakub Niczyporuk Ratownictwo Medyczne I rok,

    Krzysztof Górski Ratownictwo Medyczne  I rok,

    Dominik Panasiewicz Ratownictwo Medyczne I rok,

    Agnieszka Makarewicz Lekarski II rok,

    Theoni Anastassopoulou Ratownictwo Medyczne I rok,

    Szymon Kozłowski Ratownictwo Medyczne  I rok,

    Katarzyna Dziakowska Ratownictwo Medyczne  I rok,  

    Gabriela Niczyporuk Ratownictwo Medyczne I rok,

    Piotr Lenkiewicz Ratownictwo Medyczne  I rok,

    Adrian Jabłoński Ratownictwo Medyczne I rok,

    Urszula Polańska Ratownictwo Medyczne I rok,

    Adrianna Baran Ratownictwo Medyczne I rok,

    Dawid Paniak Ratownictwo Medyczne I rok,

    Jakub Bartoszuk Ratownictwo Medyczne I rok,

    Łukasz Kłoczko Ratownictwo Medyczne I rok,

    Marcin Szydło Lekarski IV rok,

    Szymon Rowiński Ratownictwo Medyczne III rok,

    Andrzej Rydzewski Ratownictwo Medyczne I rok,

    Monika Piotrowska Ratownictwo Medyczne III rok,

    Szymon Mytych Ratownictwo Medyczne III rok,  

    Dominika Rasiul Ratownictwo Medyczne III rok,

    Rafał Maziuk Ratownictwo Medyczne  III rok,  

    Mateusz Czołomiej Ratownictwo Medyczne III rok,

    Agata Roszkowska Ratownictwo Medyczne  II rok,

    Mateusz Ulaszek Ratownictwo Medyczne III rok,

    Urszula Roszkowska Ratownictwo Medyczne III rok