• Ostatnia zmiana 04.01.2018 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Medycyny Ratunkowej i Katastrof

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof.dr hab.med. Jerzy Robert Ładny

     

    Opiekunowie Koła:

     

    dr n. med. Marzena Wojewódzka-Żelezniakowicz

     

    Przewodniczący Koła:

     

    Agnieska Małgorzata Zięba, ratownictwo medyczne III rok

    e-mail: agnieszka.zieba95@gmail.com

    tel.: 695 423 660

     

    Profil prac naukowych:

     

    Prace naukowe z tematyki medycyny ratunkowej.

     

    Lista członków:

     

    1. mgr Adam Jakubowski- studia doktoranckie
    2. mgr Grzegorz Łopieński– studia doktoranckie
    3. Aleksandra Orłowska, ratownictwo medyczne III rok
    4. Agnieszka Zięba, ratownictwo medyczne III rok
    5. Anna Waluk. ratownictwo medyczne III rok
    6. Magda Wierzbowska, ratownictwo medyczne III rok
    7. Norbert Kwiatkowski, ratownictwo medyczne III rok
    8. Adrian Jeżyna, ratownictwo medyczne III rok
    9. Michał Chrobak, ratownictwo medyczne III rok
    10. Krzysztof Drozdowski, ratownictwo medyczne II rok
    11. Jolanta Pietrasz, ratownictwo medyczne II rok
    12. Klaudia Bielska, ratownictwo medyczne II rok
    13. Monika Orpik, ratownictwo medyczne II rok
    14. Marta Kobryś, ratownictwo medyczne II rok
    15. Izabella Gniedziejko, ratownictwo medyczne II rok
    16. Paweł Jaworski, ratownictwo medyczne II rok
    17. Grzegorz Bruszewski, ratownictwo medyczne II rok
    18. Magda Milewska, ratownictwo medyczne II rok
    19. Karolina Dańkowska, ratownictwo medyczne II rok
    20. Karolina Wojdałowicz, ratownictwo medyczne II rok
    21. Szymon Mytych, ratownictwo medyczne I rok
    22. Ula Polak, ratownictwo medyczne I rok
    23. Bartosz Mielech, ratownictwo medyczne I rok
    24. Mateusz Pękacki, ratownictwo medyczne I rok
    25. Mateusz Ulaszek, ratownictwo medyczne I rok
    26. Mateusz Czołomiej, ratownictwo medyczne I rok
    27. Paulina Hapunik, ratownictwo medyczne I rok
    28. Magdalena Skrzyniarz, ratownictwo medyczne I rok
    29. Magdalena Szeremeta, ratownictwo medyczne I rok
    30. Marcin Szydło, lekarski II rok
    31. Rafał Milewski, pielęgniarstwo I rok
    32. Magdalena Hryszko, pielęgniarstwo I rok
    33. Joanna Babynko, pielęgniarstwo II rok
    34. Agnieszka Mordasiewicz, pielęgniarstwo II rok
    35. Joanna Asijewska, pielęgniarstwo II rok
    36. Anna Bronicka, pielęgniarstwo III rok
    37. Mateusz Lech- studia magisterskie zdrowie publiczne