Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
 • Ogłoszenia

  Università degli studi di Foggia - Kolejny włoski uniwersytet w ofercie Erasmus+

  03.03.2023 11:13
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Dział Współpracy Międzynarodowej informuje o zawarciu nowej umowy międzyinstytucjonalnej z Uniwersytetem w Foggii (Università degli studi di Foggia) we Włoszech. Umowa przewiduje wyjazdy studentów w celu studiowania i odbywania praktyk oraz wyjazdy nauczycieli akademickich i pracowników UMB w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz w celach szkoleniowych. Wymiana obejmuje studentów kierunku Lekarskiego oraz nauczycieli akademickich i pracowników w zakresie medycyny.

   

  Uniwersytet w Foggii to włoski uniwersytet publiczny założony w 1999 roku. Składa się z 7 wydziałów, na których studiuje łącznie około 14 000 studentów. Uniwersytet ma podpisane wiele umów międzyinstytucjonalnych o współpracy w dziedzinie nauczania i prowadzenia badań naukowych, mających również celu wymianę studentów i kadry dydaktycznej.

   

  Umowa została zawarta na lata akademickie od 2022/2023 do 2027/2028.

   

  Więcej informacji o Uniwersytecie można znaleźć na stronie internetowej Uczelni: https://www.unifg.it/it

   

  W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Biurem Programu Erasmus+. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania potrzeby zawierania kolejnych umów międzyinstytucjonalnych w ramach Programu Erasmus+.

   

  Biuro Programu Erasmus+

  Dział Współpracy Międzynarodowej

   

  Zdjęcie: @Jaroslaw Pawlak - stock.adobe.com 

  Powrót