Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
 • Ogłoszenia

  Spotkanie informacyjne dotyczące oferty stypendialnej programu Fulbrighta

  18.05.2023 15:22
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

   

  Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 16) serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące oferty stypendialnej programu Fulbrighta, które odbędzie się w najbliższy piątek 19 maja 2023 r., o godz. 12.00 w auli P0/33 w CNK. 

  W trakcie spotkania przedstawicielka Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta opowie o możliwościach wyjazdu pracowników naukowych i dydaktycznych oraz doktorantów na stypendium do USA. Wśród zaproszonych gości będą również tegoroczni stypendyści Programu Fulbright English Teaching Assistants z USA, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach. W tej grupie są Meghan Ludke, która przebywa na PB oraz Daniel Breslow na Uniwersytecie w Białymstoku.

   

  Uczestnictwo w Programie Fulbrighta jest niepowtarzalną szansą na zdobycie nowych doświadczeń naukowych, w tym nawiązanie kontaktu z amerykańskimi uczelniami w celu prowadzenia badań, zajęć dydaktycznych bądź realizacji projektów związanych ze studiami doktoranckimi. To także szansa na poznanie interesujących ludzi oraz zanurzenie się w amerykańskiej kulturze i krajobrazie. Serdecznie zapraszamy!

   

  Więcej informacji na stronie wydarzenia.

   

  Źródło:

  Politechnika Białostocka

  Studium Języków Obcych

  ul. Zwierzyniecka 16, budynek CNK, P2/12

  15-333 Białystok

  tel.: +48 85 746 90 21pb.edu.pl/sjo/

   

  Powrót