Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
 • Ogłoszenia

  Rozpoczęła się XV edycja ESNsurvey

  28.06.2023 09:35
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Erasmus Student Network rozpoczyna nową edycję największego w Europie badania prowadzonego przez studentów, skupiającego się na wymianach studenckich i programie Erasmus+. Projekt ESNsurvey ma na celu poprawę dostępności i jakości mobilności studenckiej, ze szczególnym uwzględnieniem monitorowania programu Erasmus+.

  Ankieta dostępna jest pod adresem: https://esnsurvey.org/survey do 31 lipca 2023.

  Przeznaczona jest dla studentów, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyli w programach wymiany lub mobilności za granicą, a także studentów, którzy nie mieli jeszcze okazji wyjechać na mobilność. W ankiecie uwzględniono również kluczowe priorytety dla polityki szkolnictwa wyższego na poziomie europejskim, między innymi programu Erasmus+ i inicjatywy Uniwersytetów Europejskich.

  W ramach promocji XV edycji ESNsurvey partnerzy organizacji zapewnili nagrody dla wybranych osób, które wypełnią badanie i podzielą się swoimi doświadczeniami - wszystkie w duchu zrównoważonej i dostępnej mobilności. Za udział w ankiecie można otrzymać jeden z 10 biletów Interrail Global Pass lub jeden z 10 biletów oferowanych przez firmę Flixbus. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec okresu zbierania odpowiedzi.

  Więcej informacji o tegorocznej edycji ESNsurvey można znaleźć pod adresem: https://www.esn.pl/pl/blog/2023/06/07/rozpocz%C4%99%C5%82a-si%C4%99-xv-edycja-esnsurvey-0 

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w ankiecie.

   

  Biuro Programu Erasmus+

  Dział Współpracy Międzynarodowej

  Powrót