Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ogłoszenia.
 • Ogłoszenia

  Ruszyła rekrutacja na zajęcia online prowadzone przez światowej sławy eksperta Profesora Jochena Utikala

  02.11.2021 09:55
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

   

  UWAGA SPOŁECZNOŚĆ UMB,

  W SZCZEGÓLNOŚCI STUDENCI WSZYSTKICH LAT STUDIÓW KIERUNKU LEKARSKIEGO

   

  Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Nagroda Nobla w medycynie w 2012 – jak przeprogramować komórki dorosłego organizmu tak, by stały się komórkami macierzystymi?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora - Jochena Utikala. Profesor Utikal jest kierownikiem Clinical Cooperation Unit Dermato-Oncology, German Cancer Research Center (DKFZ) oraz Department of Dermatology, Venereology and Allergology, University Medical Center Mannheim, Ruprecht-Karl University of Heidelberg. Specjalizuje się w komórkach macierzystych, dermo-onkologii oraz czerniaku złośliwym.

  Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

  Biogram Profesora Jochena Utikala.

  Terminy:

  25 listopada 2021 r., godz. 15.00 – 16.30 (część I – wykład)

  07 grudnia 2021 r., godz. 15.00 – 16.30 (część II – seminarium)

  Zajęcia zostaną przeprowadzone w trybie online za pośrednictwem platformy MS Teams. Szczegóły zostaną przekazane osobom, które prześlą zgłoszenia.

  UWAGA: zgłoszenie dotyczy jednocześnie obu części. Nie ma możliwości zgłoszenia się na jedną z obu części zajęć.

  O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (na podstawie oświadczenia).

  Wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć do Działu Projektów Pomocowych za pośrednictwem KANCELARII OGÓLNEJ (lewe skrzydło Pałacu Branickich) lub włożyć do skrzynki na dokumenty umieszczonej w holu przy Dziale Projektów Pomocowych (I piętro), ul. Kilińskiego 1, Prawe Skrzydło Pałacu Branickich, w terminie od 03 do 22 listopada 2021 r.

  UWAGA! Powyższa dokumentacja rekrutacyjna powinna zostać wypełniona przez studentów kierunku lekarskiego. Od osób niebędących studentami kierunku lekarskiego chcących wziąć udział w zajęciach nie wymaga się dokumentów rekrutacyjnych. Należy jedynie wysłać wiadomość o wyrażeniu chęci wzięcia udziału na adres mailowy: international@umb.edu.pl

   

  Osoba do kontaktu ws. rekrutacji: Karolina Cylwik, tel.: 85 686-51-77, e-mail: zpu1@umb.edu.pl

  Osoba do kontaktu ws. organizacji zajęć: Tomasz Maliszewski, tel. 85 686-52-21, e-mail: tomasz.maliszewski@umb.edu.pl

   

  Dokumenty do pobrania:

  Formularz rekrutacyjny

  Oświadczenie o znajomości języka angielskiego

  Regulamin uczestnictwa w Projekcie

   

  Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.

   

  Projekt pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

   

  Naukowiec w laboratorium.

  Zdjęcie: ©Stevica Mrdja /stock.adobe.com

   

  Powrót