• Aktualności

  Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim UMB wyróżniony przez Uniwersytecką Komisję Jakości Kształcenia na Kierunku Lekarskim

  04.07.2018 07:39
  Autor: Administrator UMB

   

  Według opinii Uniwersyteckiej Komisji Jakości Kształcenia na Kierunku Lekarskim, która wizytowała Uczelnię 30 maja br. do mocnych stron Wydziału należą: dobra współpraca władz Wydziału i administracji ze studentami, znaczny udział studentów w Zespole ds. Jakości Kształcenia, świetne zaplanowanie i wykorzystanie Centrum Symulacji Medycznych potwierdzone opiniami studentów, wyróżniającą się i wciąż modernizowaną bazę dydaktyczną i kliniczną, dobrowolny kurs przygotowawczy do LEK-u po 6 roku, oraz organizowanie ankiet dydaktycznych.

  Wysokiej jakości kształcenia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim UMB pogratulował JM. Rektorowi UMB przewodniczący Uniwersyteckiej Komisji Jakości Kształcenia na Kierunku Lekarskim, prof. dr hab. Janusz Moryś. Komisja wystawiła wydziałowi certyfikat jakości kształcenia bezwarunkowo na okres 5 lat.

  Powrót