Lektor Studium Języków Obcych, dr Agnieszka Dudzik w Zarządzie Stowarzyszenia IATEFL - International Association of Teachers of English as a Foreign Language

07.11.2018 10:20

Lektor Studium Języków Obcych, dr n. hum. Agnieszka Dudzik, została wybrana członkiem zarządu Stowarzyszenia IATEFL - International Association of Teachers of English as a Foreign Language - w grupie tematycznej English for Specific Purposes SIG (Język angielski dla celów specjalistycznych). Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL z siedzibą w Wielkiej Brytanii to największa na świecie organizacja zrzeszająca nauczycieli języka angielskiego z różnych krajów, której misją od ponad pięćdziesięciu lat jest tworzenie forum współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie nauczania języka angielskiego.

Na zdjęciu:

(od lewej) Dr Caroline Hyde-Simon i dr Agnieszka Dudzik podczas wspólnie koordynowanej międzynarodowej konferencji naukowej Global ESP and technology – crossing the digital divide w Zurich University of Applied Sciences (Zurych, Szwajcaria)