Zaproszenie na Międzynarodową Szkołę Letnią w zakresie związków endokrynnie czynnych w Paryżu

22.03.2019 12:56
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Institut de Biologie Paris-Seine (IBPS) organizuje Międzynarodową Szkołę Letnią w zakresie związków endokrynnie czynnych (endocrine disrupters). 5-dniowy staż odbędzie się w Paryżu w terminie 25-31 sierpnia 2019 r. i będzie obejmował wykłady i zajęcia praktyczne. Zaproszenie skierowane jest głównie do doktorantów i młodych pracowników naukowych, ale nie tylko. Liczba miejsc ograniczona jest do 16 kandydatów. Koszt uczestnictwa wynosi 180 Euro i obejmuje zakwaterowanie, śniadania i lunche oraz uroczystą kolację.

Wśród zaproszonych wykładowców znajdują się m.in. przedstawiciele Uniwersytetu Paryskiego (Sorbony), Université de Nice – Sophia Antipolis, Narodowego Instytutu Badań Rolniczych (INRA) czy Narodowego Centrum Badań Naukowych (CNRS).

Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie na adres: sakina.mhaouty-kodja@upmc.fr

Aplikacja powinna zawierać:

- CV,

- list motywacyjny zawierający krótką prezentację Państwa projektu badawczego oraz umotywowanie uczestnictwa w szkole letniej,

- przynajmniej jeden list referencyjny.

Termin składania aplikacji upływa 30 kwietnia 2019 r.

Więcej informacji, w tym skład komitetu organizacyjnego dostępny jest na stronie: https://sites.google.com/view/ibps-summer-school-disruptors

Dokładny adres Instytutu:

Institut de Biologie Paris-Seine, Pierre et Marie Curie Campus, Sorbonne University,

7-9, quai Saint Bernard, 75005, Paris, France