Przedłużona rekrutacja na zajęcia: Nagroda Nobla w medycynie w 2012 - jak przeprogramować komórki organizmu tak, by stały się komórkami macierzystymi?

20.05.2019 14:03

Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Nagroda Nobla w medycynie w 2012 – jak przeprogramować komórki dorosłego organizmu tak, by stały się komórkami macierzystymi?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora - Jochena Utikala. Profesor Utikal jest kierownikiem Clinical Cooperation Unit Dermato-Oncology, German Cancer Research Center (DKFZ) oraz Department of Dermatology, Venereology and Allergology, University Medical Center Mannheim, Ruprecht-Karl University of Heidelberg. Specjalizuje się w komórkach macierzystych, dermo-onkologii oraz czerniaku złośliwym.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Termin: 30 maja 2019 r.

Wykład: 12:00 – 13:30

Seminarium: 13:45 – 15:15

Miejsce: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, sala: Aula Magna

O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (na podstawie oświadczenia).

Wypełniony formularz rekrutacyjny oraz oświadczenie należy dostarczyć osobiście do Działu Projektów Pomocowych do pokoju nr 110 do 24 maja do godziny 12:00, osoba do kontaktu: Karolina Cylwik, tel: 85 686-51-77, e-mail: karolina.cylwik@umb.edu.pl).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.