Oncoweek 2-8 grudnia 2019

22.10.2019 16:19

2 grudnia (poniedziałek) 2019 r.
    Konferencja uczniowska Wybieram Zdrowie – spotkanie edukacyjne z udziałem uczniów klas 6, 7, 8 szkół podstawowych.

3-6 grudnia (wtorek-piątek) 2019 r. Programy edukacyjne w podlaskich mediach z udziałem ekspertów z UMB, BCO, USK.

7 grudnia (sobota) 2019 r.
    Konferencja lekarska - Współpraca zespołowa w leczeniu onkologicznym. Skierowana do lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów.
    Posiada certyfikat INFARMA o nr 2209.

7-8 grudnia (sobota) 2019 r.
    7 grudnia: Konferencja studencka Nowotwór pod czujnym okiem dziś i jutro. Skierowana do studentów, pracowników medycznych.
    8 grudnia: Panel Vesaliusza – debata studentów oraz wybitnych lekarzy, mentorów na temat miejsca medycyny w ich życiu.

8 grudnia (niedziela) 2019 r.
    Konferencja pacjencka Moje zdrowie w moich rękach –  spotkanie otwarte dedykowane pacjentom, ich rodzinom i wszystkim mieszkańcom naszego regionu zainteresowanych tematyką ochrony własnego zdrowia i poprawy jakości życia.

Więcej informacji jest dostępnych na:

Wydarzenia są organizowane we współpracy z Fundacją THORAX (fundacjathorax.pl) przez studentów i pracowników UMB.
    Wydarzenie jest objętem patronatem Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Prezydenta Miasta Białegostoku i Marszałka Województwa Podlaskiego.