IV Medykaliowy Przejazd po Zdrowie już 20 maja. Zapraszamy

13.05.2022 07:08

Szanowni Państwo,

Członkowie Wspólnoty Akademickiej UMB

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 20 maja 2022r. (piątek) na przejazd rowerowy przez centrum Białegostoku.
    Przejazd ma charakter "pokojowy" :). Pojedziemy aby promować zdrowy styl życia .... naszą społeczność i oczywiście Medykalia.

W tym roku nasz Peleton prowadzić będą członkowie Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.  W tym roku obchodzimy bowiem 70 rocznicę założenia tej organizacji.

Peleton przejedzie ulicami: Pałac Branickich, Mickiewicza, Świętojańska, Podleśna, Świętego Ojca Pio, Zwierzyniecka, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Waszyngtona, Skłodowskiej-Curie, Legionowa, Jana Pawła II, Dziedziniec Pałacu Branickich. Długość trasy – ok. 7 km.
    Mile widziane są stroje medyczne lub inne charakterystyczne dla naszej społeczności.

Zbiórka na Dziedzińcu Pałacu Branickich o godz. 10:30.
    Starujemy o godz. 11:00.
    Po powrocie z rajdu zostanie oficjalnie otwarty Festiwal Kultury Studenckiej Medykalia 2022.
    Zachęcamy wszystkie grupy wspólnoty akademickiej do udziału w tej imprezie.

Przypominamy o zabraniu ze sobą roweru i dobrego humoru !!!

REGULAMIN PRZEJAZDU