XIV Konferencja "Aktualności w Kardiologii Interwencyjnej" 7-8 października 2022

22.09.2022 13:52

Serdecznie zapraszamy na XIV Konferencję „Aktualności w Kardiologii Interwencyjnej”, która odbędzie się w dniach 7 - 8 października 2022 r. w Augustowie. Organizatorem logistycznym spotkania jest firma WhyNotTravel wspierana merytorycznie przez Klinikę Kardiologii Inwazyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe w Augustowie. Podobnie jak w roku ubiegłym, Konferencja będzie posiadać formułę hybrydową: wykładowcy i organizatorzy w miejscu Konferencji oraz „on-line”, uczestnicy pozostali „on-line” z możliwością zadawania pytań na bieżąco w formie czatu.

Tematyka konferencji obejmować będzie aktualne zagadnienia z zakresu szeroko pojętej kardiologii interwencyjnej. Konferencję rozpoczniemy sesją poświęconą strukturalnym chorobom serca z udziałem najwybitniejszych polskich ekspertów w tej dziedzinie oraz prezentacją dwóch zabiegów live z Kliniki Kardiologii Inwazyjnej USK w Białymstoku. Ponadto, szeroko dyskutowana będzie problematyka choroby wieńcowej oraz przezskórnych interwencji obwodowych.

Strona internetowa konferencji

Zapraszamy!