Drugi Międzynarodowy Dzień Gotowania!

04.10.2022 16:36
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Serdecznie zapraszamy na International Cooking Day czyli Międzynarodowe Warsztaty Gotowania organizowane dla wszystkich członków społeczności Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Poszukujemy 6 grup po 5 osób w drużynie, które podczas wspólnego gotowania przygotują dania charakterystyczne dla kuchni różnych krajów.

Nad kulinarnymi zadaniami będzie czuwał profesjonalny kucharz, który będzie wspomagał uczestników wiedzą. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz rejestracyjny:  link do formularza rejestracyjnego

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 października 2022

Zachęcamy do rejestracji zarówno drużyny jak i publiczność.

Podczas całej imprezy będzie można podglądać i dopingować uczestników zabawy a także spróbować regionalnych specjałów – kartaczy oraz chłodnika.

Kiedy: 20 października (czwartek) o godzinie 16:00

Miejsce: III piętro Wydziału Nauk o Zdrowiu, ul. Szpitalna 37

Szczegóły dostępne w Regulaminie imprezy tuaj: REGULAMIN II MIĘDZYNARODOWEGO DNIA GOTOWANIA (PDF) oraz w Dziale Współpracy Międzynarodowej u Pani Urszuli Roszkowskiej (welcome@umb.edu.pl, +48 85 686 51 76).

Wydarzenie jest finansowane przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).