Spotkanie naukowo-szkoleniowe PTIDiK i PTDL -07.12.2022

01.12.2022 08:18

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wspólne posiedzenie naukowo-szkoleniowe Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, które odbędzie się dnia 7 grudnia 2022r. w sali wykładowej nr 1 Collegium Novum (blok M, VIp.) o godz. 12.00.

W programie wystąpienie Pani dr hab. n. med. Małgorzaty Rusak z Zakładu Diagnostyki Hematologicznej UMB.  Podczas wykładu zostaną przybliżone informacje o zmianach morfologii limfocytów ocenianych w barwieniu MGG, w odniesieniu do ich immunofenotypu.  Zmiany będą omówione na przykładzie różnicowania komórek obecnych w infekcjach wirusowych i chorobach rozrostowych.

Serdecznie zapraszamy Członków, wolnych słuchaczy i sympatyków obu Towarzystw.

Z poważaniem,

Przewodnicząca                                           Przewodnicząca