Środki na finansowanie udziału w szkoleniach, warsztatach związanych z podnoszeniem kompetencji dydaktycznych

16.04.2024 10:02

Centrum Doskonałości Dydaktycznej UMB zaprasza nauczycieli akademickich UMB do składania wniosków o finansowanie udziału w szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz wizytach studyjnych związanych z rozwojem kompetencji dydaktycznych. Środki są przeznaczone na pokrycie kosztów uczestnictwa w różnorodnych wydarzeniach edukacyjnych, które przyczyniają się do poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności oraz wymiany doświadczeń z innymi dydaktykami.  O finansowanie mogą ubiegać się nauczyciele akademiccy UMB, zatrudnieni w grupie pracowników: dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych w ramach umowy o pracę (okres zakończenia umowy nie może być wcześniejszy niż okres zakończenia realizacji zadania).

Więcej na stronie CDD.