Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. DLACZEGO MY!.
 • Ostatnia zmiana 10.01.2023 przez Administrator UMB

  DLACZEGO MY!

   

  DLACZEGO MY!

   

  Masz myśl naukową, plan na realizację projektów badawczo – rozwojowych, poszukujesz miejsca i osób, które pomogą Ci zrealizować założone cele?

  Centrum Medycyny Doświadczalnej to jednostka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku uprawniona do prowadzenia wszelkich badań, w tym z akredytacją Dobrej Praktyki Laboratoryjnej – GLP ( Good Laboratory Practice) potwierdzona certyfikatem na arenie międzynarodowej przyznany od 2012 roku. To system zapewnienia jakości badań składający się z bazy badawczo – usługowej, najnowocześniejszej infrastruktury, która zapewnia warunki do prowadzenia badań naukowych, pozyskania i utrzymania zwierząt laboratoryjnych. To również zespół składający się  z doświadczonych osób, który umiejętnie przeprowadzi przez etapy realizacji Twoich celów.

   

  Aktywnie wspieramy, proponujemy współpracę, udostępniamy naszą wiedzę. Z dumą możemy stwierdzić, bazując na naszym doświadczeniu, iż pomogliśmy zrealizować wiele pomysłów, idei naukowych, będąc wsparciem dla rozwoju medycyny, nauki, biznesu działając zgodnie literą prawa, regulacji i decyzji państw członkowskich dotyczących ochrony zwierząt używanych w badaniach i innych celów naukowych.

   

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca z klientami przebiegała w jak najlepszy sposób wierząc, że razem dojdziemy szybciej do celu niż w pojedynkę. Dostarczamy dokumentację oraz udostępniamy pomoc merytoryczną oraz praktyczną.

   

  Wszystkim, którzy chcą z nami współpracować służymy doświadczeniem i wsparciem. Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami, które wspólnie osiągamy.

   

  Mamy doświadczenie między innymi w takich obszarach badań jak: badania farmakologiczne, onkologiczne, toksykologiczne, innowacyjne – startupy oraz liczne projekty w wielu branżach medyczno – naukowych.

   

  Głównym filarem naszego Centrum jest profesjonalizm i dobrze zorganizowana współpraca. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta.

  Dzięki nowym wyzwaniom jakie stawiają przed nami klienci, ulepszamy i dopasowujemy nasze systemy nastawione na przyszły rozwój, aby sprostały oczekiwaniom naszych odbiorców.

   

  Świadczymy kompleksowe usługi, a zespół stanowi wysoko wykwalifikowany personel. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

   

  Dostarczamy zwierzęta laboratoryjne do odbiorców według indywidualnych zamówień   w standardzie SPF ( Specyfic Pathogen Free).

   

  Bardzo ważnym elementem do uzyskania dokładnych i rzetelnych wyników badań, jest właściwie prowadzona hodowla zwierząt laboratoryjnych. Zachowanie odpowiednich warunków hodowlano – higieniczno – bytowych jest jednym z najważniejszych elementów podczas prowadzenia badań z wykorzystaniem żywych zwierząt. Zwierzęta o ustalonej charakterystyce hodowane są pod stała kontrolą genetyczną i zdrowotną, w ściśle określonych warunkach środowiskowych. Przestrzeganie norm prawnych, w tym odpowiedniego dobrostanu higieny i żywienia zwierząt laboratoryjnych warunkują rzetelne wyniki badań.

   

  Możesz nam zaufać. Wyróżnia nas terminowość, rzetelność i niezawodność w każdej sytuacji.

  Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach, dzięki czemu możemy zaoferować miejsce, personel, wyposażenie, zwierzęta laboratoryjne, a to wszystko w jednym miejscu.

  Zapraszamy do współpracy!