• Ostatnia zmiana 06.10.2020 przez Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

    Dotychczasowi Dziekani

     

    1. prof.dr hab. Jan Karczewski - 2003-2005

    2. prof. dr hab. Elżbieta Krajewska - Kułak - 2005-2012

    3. prof. dr hab. Sławomir Jerzy Terlikowski - 2012 - 31.05.2019

    4. prof. dr hab. Bożena Dobrzycka - 01.06.2019 - 30.09.2019

    5. prof. dr hab. Sławomir Jerzy Terlikowski - 01.10.2019 - 31.08.2020 , 1.09.2020 - 31.08.2024