• Ostatnia zmiana 18.10.2019 przez Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Szanowni Państwo,

Informuję, że został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń w Konkursie Technotalent 2019 do 22 października do godziny 23:59. Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników UMB w wieku 18-35 lat do udziału konkursie.

Tegoroczna pula nagród wynosi 53 tysiące złotych. Oprócz nagród finansowych laureaci otrzymują wsparcie marketingowe, oraz mentorów i ekspertów potrzebne do rozwijania własnego projektu i jego komercjalizacji. Oprócz kategorii otwartych, studenci i doktoranci Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku mogą zgłosić swoje pomysły w kategorii „Technotalent UMB”.

Celem Konkursu Technotalent 2019 jest identyfikacja i wsparcie rozwoju zdolnych uczniów, studentów i absolwentów z Polski północno-wschodniej, w wieku od 18 do 35 lat, którzy realizują lub zrealizowali innowacyjne projekty techniczne lub biznesowe. Rywalizacja konkursowa będzie przebiegać w sześciu kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019 oraz Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2019.

Kapitułę Konkursu Technotalent 2019 tworzyć będą eksperci z firm i instytucji patronujących i wspierających całość przedsięwzięcia oraz naukowcy z Politechniki Białostockiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
    Podstawą kwalifikacji zgłoszonych do konkursu prac będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Do konkursu można zgłosić również obiecujące wyniki badań, czy nawet sam pomysł innowacyjnego rozwiązania.

Więcej informacji na stronie: http://technotalenty.pl/konkurs2019/ oraz

Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 16
    - 18 czerwca 2019 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Bachotek
    k. Brodnicy.
    Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów
    reprezentujących uczelnie wyższe, realizujących swoje badania w
    zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny
    oraz fizyki i nauk technicznych.
    W związku z tym wydarzeniem, uprzejmie prosimy o przekazanie
    niniejszego zaproszenia wraz z ulotką z załącznika potencjalnie
    zainteresowanym odbiorcom, szczególnie doktorantom, młodym pracownikom
    naukowym (do 35 roku życia), studentom posiadającym aspiracje naukowe,
    przedstawicielom kół naukowych, opiekunom i promotorom doktorantów.
    Wszelkie informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie
    internetowej:
    W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail:
    ksd@umk.pl.

Komitet Organizacyjny KSD

Wydział Chemii,

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

SESJA NAUKOWO- SPRAWOZDAWCZA 2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż 14 lutego 2019 roku o godzinie 09:30 w Sali Rady Wydziału Centrum Dydaktyczno-Naukowego Wydziały Nauk o Zdrowiu ul. Szpitalna 37, odbędzie się sesja naukowo-sprawozdawcza wszystkich uczestników studiów doktoranckich Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Podczas sesji wszyscy doktoranci II,III i IV  roku zobowiązani będą do przedstawienia realizowanej przez siebie w ramach studiów doktoranckich tematyki badawczej (na bazie której planują przygotowanie pracy doktorskiej) oraz stopnia zaawansowania badań własnych.

Wystąpienie to powinno mieć charakter prezentacji multimedialnej, połączonej z 6- 8-minutowym wykładem (bardzo proszę o przestrzeganie dyscypliny czasowej podczas swego wystąpienia).

W związku z powyższym uprzejmie proszę o podanie tytułu prezentacji Doktoranta na adres e- mail: joanna.ambrozej@umb.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 lutego 2018 roku.

Proszę również o dostarczenie w dniu sesji naukowo - sprawozdawczej wydruku swojej prezentacji (6 slajdów na stronie, druk dwustronny).

Jednocześnie przypominam, że zgodnie z §10 "Regulaminu studiów doktoranckich UMB", każdy z doktorantów jest zobowiązany także do przedłożenia kierownikowi studiów doktoranckich w terminie 7 dni od dnia zakończenia każdego semestru pisemnego sprawozdania z realizacji indywidualnego programu studiów, zaakceptowanego przez opiekuna naukowego/ promotora.

Dr hab. Zyta Beata Wojszel
    Kierownik Studiów Doktoranckich