• Ostatnia zmiana 24.05.2022 przez Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy na sesję naukowo-sprawozdawczą studentów studiów doktoranckich Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która odbędzie się w dniu 9 lutego 2022 roku (środa) o godz. 10:00 w Sali Rady Wydziału Centrum Dydaktyczno-Naukowego, ul. Szpitalna 37. Doktoranci będą prezentować swoje wyniki stacjonarnie, natomiast Państwa ze względu  na sytuację epidemiczną zapraszamy do uczestnictwa zdalnego. Link do transmisji on- line:

I STUDENCKIE SPOTKANIE  GERIATRYCZNO-GERONTOLOGICZNE

w ramach IX Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce

W dniu 10.03.2022 roku w godzinach 14-14.30 przed inauguracją IX Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce organizujemy w formie zdalnej I Studenckie Spotkanie Geriatryczno-Gerontologiczne.

Serdecznie zapraszamy studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, studentów studiów jednolitych oraz doktorantów do udziału w prezentacji wyników prac badawczych, opisów przypadków czy prac przeglądowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Tematyka przesłanych prac powinna dotyczyć następujących zagadnień:

1. Starzenie w perspektywie biologicznej, medycznej, psychologicznej lub społecznej

2. Osoba starsza w ramach systemu opieki zdrowotnej w Polsce

3. Technologie i rozwiązania innowacje zwiększające komfort i bezpieczeństwo starszych osób

Termin zgłaszania abstraktów: 14.02.2021r. Abstrakty prac przygotowane w języku polskim, o maksymalnej długości 250 słów, należy przesyłać na adres mailowy: klgp@cm-uj.krakow.pl

Zakwalifikowane do prezentacji abstrakty będą oceniane przez Komisję Konkursową. W ocenie prac uwzględniane będą: wkład własny w przeprowadzenie badania, innowacyjność podjętego tematu, rzetelność przeprowadzenia badania, przygotowanie prezentacji i sposób zaprezentowania wyników w trakcie sesji (maksymalny czas prezentacji - 5 minut). Autorzy trzech najwyżej ocenionych prac otrzymają dyplomy ZG KLSGwP oraz nagrody książkowe.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego IX Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce serdecznie zapraszamy do udziału w I Studenckim Spotkaniu Geriatryczno-Gerontologicznym i jednocześnie zachęcamy do udziału w IX Konferencji Kolegium, na które studentom oferowana jest obniżona opłata konferencyjna.

dr. n. med. Karolina Piotrowicz

mgr Anna Rudzińska

Szanowni Doktoranci,

Zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem Etyki Pracownika Naukowego (Załącznik do Uchwały nr 2/2020 Zgromadzenia Ogólnego PAN z dnia 25.06.2020 r.)

Drodzy Doktoranci!

Mając na względzie sytuację epidemiologiczną,

uprzejmie prosimy, aby wszystkie sprawy załatwiać

WYŁĄCZNIE mailowo i telefonicznie.

Zapewniamy, że tą drogą nasi pracownicy są w stanie pomóc Wam

we wszystkich studenckich sprawach.

Jeśli w Waszej ocenie, sprawa wymaga osobistej wizyty w Dziekanacie, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny,

aby pracownik mógł ocenić wagę sprawy i udzielić dalszych instrukcji.

Kierując się zasadami empatii i zrozumienia,

będziemy w stanie wspólnie wypracować nowe zasady współpracy.