• Ostatnia zmiana 18.06.2019 przez Administrator UMB

    Dział Zaopatrzenia

     

    Adres

    ul. Akademicka 3 (Dom Studenta nr 1) - wjazd od ulicy Mickiewicza

    Kierownik

    mgr Grzegorz Czech
    tel. (85) 748 56 28
    e-mail: grzegorz.czech@umb.edu.pl

    Zakup drobnej aparatury do 3500,00 zł
    mebli, materiały eksploatacyjne do drukarek,
    kserokopiarki

    starszy referent: mgr Adam Brański
    tel. (85) 748 56 20
    e-mail: adam.branski@umb.edu.pl

    Odzież, materiały higieniczne, środki czystości, stomatologia, AGD

    samodzielny referent: Eugeniusz Sacharko
    tel./fax (85) 748 55 44
    e-mail: eugeniusz.sacharko@umb.edu.pl

    Odczynniki zagraniczne, leki, surowice

    samodzielny referent: Jolanta Łuczaj
    tel./fax (85) 748 55 34
    e-mail: jolanta.luczaj@umb.edu.pl

    Artykuły biurowe, papiernicze, RTV, AGD

    samodzielny referent: Andrzej Niechoda
    tel. (85) 748 55 35
    e-mail: andrzej.niechoda@umb.edu.pl

    Artykuły elektroniczne, sanitarne, stolarskie, pasza, gazy, zwierzęta

    samodzielny referent: mgr Marcin Pawluczuk
    tel./fax (85) 748 55 44
    e-mail: marcin.pawluczuk@umb.edu.pl

    Drobny szprzęt laboratoryjny

    samodzielny referent: mgr Violetta Katarzyna Polkowska
    tel./fax (85) 748 55 36
    e-mail: katarzyna.polkowska@umb.edu.pl

    Odczynniki krajowe i zagraniczne, leki, surowice, utylizacja

    starszy referent: mgr Łukasz Czega
    tel./fax (85) 748 57 37
    e-mail: lukasz.czega@umb.edu.pl

    Aparatura, meble powyżej 3500,00 zł specjalista: mgr inż. Krzysztof Dąbrowski
    tel. (85) 748 55 33
    fax  (85) 748 57 47
    e-mail: krzysztof.dabrowski@umb.edu.pl
    Aparatura, meble powyżej 3500,00 zł samodzielny referent:
    mgr inż. Justyna Tomaszuk-Gryko
    tel. (85) 686 51 36
    fax  (85) 748 57 47
    e-mail: justyna.tomaszuk-gryko@umb.edu.pl

    Kierowcy, tel. (85) 748 55 35

    • Jarosław Pukszta
    • Eugeniusz Litwiejko
    • Dariusz Palecki

    Wzory druków

     

    Wnioskowanie o zakup towarów i usług