• Aktualności

  Organizacja pracy w Dziekanacie od 26.05.2020

  22.05.2020 21:13
  Autor: Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

  Informujemy o wznowieniu bezpośredniej obsługi w Dziekanacie dla studentów roczników „dyplomowych” ( kończących studia w roku akademickim 2019/2020 )

  Studentom lat pozostałych na Wydziale Nauk o Zdrowiu nadal zaleca się, aby wszelkie sprawy ustalać meilowo lub telefonicznie. W przypadku jeśli sprawa ma charakter pilny i brak jest możliwości jej załatwienia „na odległość”, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem Dziekanatu i umówienie się na konkrety termin indywidualnie.

  Dziekanat będzie otwarty we

  wtorki i czwartki w godz.: 11:00-13:00.

  W Dziekanacie będzie obsługiwana jedna osoba (zgodnie z zaleceniami: w maseczce jednorazowej lub wielokrotnego użytku, przyłbicy w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką).

  Przed wejściem do Dziekanatu należy zdezynfekować ręce (płyn znajduje się przed drzwiami Dziekanatu). Prosimy o przygotowanie wcześniej wszystkich dokumentów (w pomieszczeniu Dziekanatu i przed nie będzie możliwości wypełniania dokumentów).

  Jednocześnie informujemy o przedłużeniu ważności legitymacji studenckich i doktoranckich: https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-w-sprawie-waznosci-legitymacji-studenckich-legitymacji-doktoranta-i-legitymacji-sluzbowych-nauczyciela-akademickiego

  Powrót