Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta

17.11.2022 09:32

Szanowni Studenci,

Z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta wszystkim Studentom składam serdeczne życzenia radości ze zdobywania wiedzy, niewyczerpanych pokładów energii oraz zdrowia.

Niech czas spędzony w murach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przyniesie Wam zadowolenie z dokonanego wyboru oraz pomoże w spełnieniu Waszych marzeń i planów zawodowych!

Rektor prof. Adam Krętowski

wraz z władzami Rektorskimi i Dziekańskimi

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Studenta, 16 listopada, podczas Akademickiego Turnieju Sportowego przedstawiciele władz rektorskich- Prorektor ds. Kształcenia prof. dr hab. Adrian Chabowski oraz Prorektor ds. Nauki i Rozwoju prof. dr hab. Marcin Moniuszko osobiście złożyli życzenia oraz podarowali Studentom słodkie upominki. W tym roku, Akademicki Turniej Sportowy miał charakter ogólnouczelniany, dlatego upominki i balony otrzymali przestawiciele biorących udział w rozgrywkach Uczelni- Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku oraz oczywiście Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.