Konferencja Medycyna i dietetyka spersonalizowana w profilaktyce i diagnostyce chorób dietozależnych - 04.11.2017

17.10.2017 21:47

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji pt. „Medycyna i dietetyka spersonalizowana w profilaktyce i diagnostyce chorób dietozależnych”, która odbędzie się już niedługo, 4 listopada 2017 roku (sobota) na Wydziale Nauk o Zdrowiu (ulica Szpitalna 37) w godzinach 10.00-17.00.

Konferencja ta jest bezpłatna dla pracowników i studentów naszej uczelni.

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje w Zakładzie Dietetyki i Żywienia Klinicznego UMB (tel. 85 732 82 44, zdiet@umb.edu.pl ), https://www.umb.edu.pl/s,9341/Aktualnosci

To naukowe spotkanie ma dostarczyć najnowszej wiedzy na temat nutrigenetyki i nutrigenomiki, epigenomiki oraz możliwości jej wykorzystania w profilaktyce i leczeniu chorób (m.in. nadwagi i otyłości, chorób układu sercowo – naczyniowego, chorób nowotworowych, choroby Alzheimera, autyzmu, chorób psychicznych).

Prelegenci konferencji

Z serdecznymi pozdrowieniami