DWM organizuje webinar dot. programu NAWA im. Mieczysława Bekkera. Zapisz się już dziś!

26.03.2024 13:27
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Informujemy o organizowanym przez Dział Współpracy Międzynarodowej webinarze w związku z otwartym naborem wniosków w programie BEKKERA ogłoszonym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.

Spotkanie online będzie miało charakter informacyjny i ma na celu przybliżyć szczegóły aplikowania w programie.

Webinar odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. o godzinie 14:30 (przewidywany czas spotkania ok. 1 godziny) i będzie realizowany na platformie MS Teams po wcześniejszych, internetowych zapisach, które dostępne są na stronie: https://forms.office.com/e/FR0q0du1mB lub pod poniższym kodem QR.

Osoby, które dokonały zapisu otrzymają e-maila z potwierdzeniem wraz ze szczegółami wydarzenia dzień przed webinarium.

Program umożliwia doktorantom, naukowcom i nauczycielom akademickim z polskich uczelni aplikowanie o finansowanie wyjazdów do renomowanych zagranicznych ośrodków badawczych i akademickich. Zgodnie z formułą programu, mobilności mogą być realizowane do dowolnego kraju świata. Program im. Bekkera oferuje możliwość: odbycia stażu podoktorskiego, realizację części kształcenia doktorskiego, prowadzenie badań naukowych czy pozyskanie materiałów do pracy naukowej lub publikacji. Więcej informacji o programie w poniższych linkach.

Dział Współpracy Międzynarodowej kilka dni temu informował w komunikacie o rozpoczęciu naboru do programu BEKKERA na stronie uczelni - więcej informacji w LINKU

Zachęcamy również do zapoznania się z treścią ogłoszenia o naborze opublikowanego na stronie NAWA przed webinarium.

Kontakt do koordynatora programu w NAWA: e-mail: bekker@nawa.gov.pl tel. +48 451 058 646, +48 451 058 634

Zapraszamy do udziału w Webinarium organizowanym przez DWM oraz aplikowania o środki w ramach programu Bekker NAWA!

W przypadku pytań odnośnie webinarium lub programu, zachęcamy do kontaktu z p. Sylwią Klepacką, sylwia.klepacka@umb.edu.pl, tel. +48 85 686 51 80.

Dział Współpracy Międzynarodowej