• Ostatnia zmiana 25.07.2022 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof. dr hab. med. Jacek Dadan

     

    Opiekuna koła:

     

    dr n. med. Piotr Wojskowicz 

     

    Przewodniczący koła:

     

    Julia Grymuza, Lekarski IV rok

    e-mail: juliagrymuza@gmail.com

    tel.: 792616869

     

    Profil prac naukowych:

     

    Chirurgia ogólna. 
    Chirurgia otyłości.
    Wideochirurgia. 
    Chirurgia plastyczna. 
    Chirurgia urazowa. 
    Chirurgia onkologiczna.

     

    Praca praktyczna:

     

    Asystowanie przy operacjach planowych i wykonywanych w ramach ostrego dyżuru.
    Asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych i konsultacjach w Izbie Przyjęć i na SOR.
    Przeprowadzanie warsztatów szycia chirurgicznego dla członków Koła.
    Pomoc w organizacji konferencji i webinarów dotyczących chirurgii.

     

    Lista członków:

     

    1. Adam Klimek  V  lekarski
    2. Adam Płoński  IV  lekarski
    3. Adam Sadowski 
    4. Adriana Kalinowska  IV  lekarski
    5. Adrianna Pokropska 
    6. Agata Hus  II  lekarski
    7. Agnieszka Kulczycka  V  lekarski
    8. Agnieszka Popławska  VI  lekarski
    9. Alan Tkaczuk  VI  lekarski
    10. Aleksander Musiatowicz  IV  lekarski
    11. Aleksandra Chudzicka  IV  lekarski
    12. Aleksandra Cichocka  IV  lekarski
    13. Aleksandra Giba  IV  lekarski
    14. Aleksandra Grodzka  III  lekarski
    15. Aleksandra Jagieluk  III  lekarski
    16. Aleksandra Jakowiec  II  lekarski
    17. Aleksandra Jasińska  I  lekarski
    18. Aleksandra Jurczuk  IV  lekarski
    19. Aleksandra Korzun  I  lekarski
    20. Aleksandra Lampkowska  I  lekarski
    21. Aleksandra Młynarczyk 
    22. Aleksandra Młynarczyk  II  lekarski
    23. Aleksandra Poznalska  III  lekarski
    24. Aleksandra Sliwowska 
    25. Aleksandra Szumińska 
    26. Aleksandra Walczyk 
    27. Aleksandra Zalewska  V  V rok
    28. Alena Busel  I  lekarski
    29. Alicja Jelska  V  lekarski
    30. Alicja Smolińska  III  lekarski
    31. Alicja Sokołowska  II  lekarski
    32. Andrii Zahorodnii  IV  lekarski
    33. Angelika Bujnarowska  III  lekarski
    34. Angelika Zaniewska  I  Lekarski
    35. Anna Andronik  IV  lekarski
    36. Anna Francuziak  IV  lekarski
    37. Anna Goryszewska-Szczęsnowicz  V  lekarski
    38. Anna Leszczyńska 
    39. Anna Maślanka  V  lekarski
    40. Anna Modzelewska  III  lekarski
    41. Anna Rębelska  IV  lekarski
    42. Anna Rubets  II  lekarski
    43. Anna Uszyńska  II  lekarsko-dentystyczny
    44. Anna Wasilewska  II  lekarski
    45. Anna Węglarz  II  lekarsko-dentystyczny
    46. Anna Wysocka  III  lekarski
    47. Antoni Kużdżał  II  Lekarski
    48. Antoni Wasilczuk  III  Lekarski
    49. Joanna Daniluk  V  Lekarski 
    50. Barbara Ścisło 
    51. Barbara Zimnoch  I  Lekarski
    52. Blanka Bugajewska 
    53. Damian Brysiewicz  I  Lekarski
    54. Daniel Baranowski  I  lekarski
    55. Daria Majchrzak 
    56. Daria Trocka  III  Lekarski
    57. Dominika Jabłonka  II  lekarski
    58. Dominika Julia Purta 
    59. Dominika Ptak  II  lekarski 
    60. Dominika Szczepańska  II  lekarski
    61. Emilia Wiaksa  VI  lekarski
    62. Estera Mioduszewska  II  lekarski
    63. Ewa Dapkiewicz  III  lekarski
    64. Ewa Kozłowska 
    65. Ewa Płonowska  VI  lekarski
    66. Ewa Szulczyńska  I  lekarski 
    67. Ewa Wasliuk  IV  lekarski
    68. Ewelina Małanowska  V  lekarski
    69. Filip Brzósko  IV  lekarski
    70. Franciszek Kukliński  IV  lekarski
    71. Gabriela Dąbrowska  I  lekarski
    72. Gabriela Gurzęda  II  lekarski
    73. Gabriela Ostapowicz  II  lekarski
    74. Gabriela Sarosiek  IV  Lekarski
    75. Gabriela Senda 
    76. Gabriela Tołkacz 
    77. Gabriela Piech  IV  lekarski
    78. Hanna Gabryś 
    79. Hanna Wiszowata  I  Lekarski
    80. Hubert Oniszczuk  IV  lekarski
    81. Iga Mamińska  II  Lekarski
    82. Iga Węgrzyniak  IV  Lekarski
    83. Igor Jaroszewicz  II  lekarski
    84. Ilona Boniakowska  IV  lekarski
    85. Ilya Orlov  V  lekarski
    86. Izabela Białczak  V  lekarski
    87. Izabela Grzyb  III  lekarski
    88. Izabela Kowalska  IV  lekarski
    89. Izabela Makuła  IV  lekarski
    90. Izabela Szarkowska  III  lekarski
    91. Jacek Pietruszewicz  II  lekarski
    92. Jakub Białczak 
    93. Jakub Chwirot  II  lekarski
    94. Jakub Kopczyński  I  lekarski
    95. Jakub Łomzik 
    96. Jakub Mierzejewski  IV  lekarski
    97. Jakub Słoń  I  lekarski
    98. Jakub Wawryniuk  II  lekarsko-dentystyczny
    99. Jakub Winckiewicz  I  lekarski
    100. Jan Tarka  II  lekarski
    101. Jędrzej Warpechowski  VI  lekarski
    102. Joanna Herbin  IV  lekarski
    103. Joanna Jamiołkowska  VI  lekarski
    104. Joanna Owłasiuk  V  lekarski
    105. Joanna Rosłan  IV  lekarski
    106. Joanna Sokołowska  II  lekarski
    107. Julia Arct  I  lekarski
    108. Julia Bogusz  II 
    109. Julia Górska  III  lekarski
    110. Julia Grymuza  IV  lekarski
    111. Julia Kluczek  II  lekarski
    112. Julia Kobylińska 
    113. Julia Koralewska  I  lekarski
    114. Julia Koścień  II  lekarski
    115. Julia Masalska  III  lekarski
    116. Julia Matras 
    117. Julia Parzych  II  lekarski
    118. Julia Pawlak  II  lekarski
    119. Julia Piekarska  II  lekarski
    120. Julia Szot  I  lekarski
    121. Julia Węgrzynowska  I  lekarski
    122. Julia Żekało 
    123. Julianna Podolec  V  lekarski
    124. Julianna Rynkiewicz  II  lekarsko-dentystyczny
    125. Julita Pankiewicz  I  lekarski
    126. Justyna Bogdan 
    127. Justyna Dubicka  III  lekarski
    128. Justyna Jabłońska  II  lekarski
    129. Justyna Morawska 
    130. Justyna Pokrzyk 
    131. Justyna Rajczyk  IV  lekarski
    132. Kacper Borawski  II  Lekarski
    133. Kacper Denisiuk  I  lekarski
    134. Kacper Karpiuk  IV  lekarski
    135. Kacper Toczydłowski  III  lekarski
    136. Kaja Bors 
    137. Kamil Mielnik  II  lekarski
    138. Kamil Sobociński  I  lekarski
    139. Kamila Kalinowska  IV  lekarski 
    140. Kamila Korolko  III  lekarski
    141. Kamila Milewska  I  lekarski
    142. Karolina MIchałowska  II  lekarski
    143. Karolina Milewska  II  lekarski
    144. Karolina Parambul  V  lekarski
    145. Karolina Woźniak  I  lekarski
    146. Katarzyna Czerwińska  II  lekarski
    147. Katarzyna Marcinkiewicz  V  lekarski
    148. Katarzyna Naglik 
    149. Katarzyna Pochodowicz 
    150. Katarzyna Siemaszko 
    151. Katarzyna Wiater  II  lekarsko-dentystyczny
    152. Katarzyna Wyszyńska  II  Lekarski 
    153. Katarzyna Zujko  II  Lekarski 
    154. Kinga Jurzec  II  Lekarski 
    155. Kinga Kozłowska  IV  lekarsk
    156. Kinga Wiśniewska  IV  lekarski
    157. Kinga Wrzesińska  II  lekarski
    158. Klaudia Komarnicka  II  lekarski
    159. Klaudia Włodarczyk  IV  lekarski
    160. Konrad Wiśniewski  VI  lekarski
    161. Krystian Ejdys  V  lekarski
    162. Krzysztof Kaliszuk  IV  lekarski
    163. Krzysztof Olkowski  II  Lekarski
    164. Kuba Brodowski  II  Lekarski
    165. Laura Bursztynowicz 
    166. Linus Djamchidi  III  ED
    167. Lorin Azzaddin  I  ED
    168. Łukasz Tarasiuk  I  lekarski
    169. Maciej Clabicz  IV  lekarski
    170. Maciej Miłoszewski-Grinczelis  IV  lekarski
    171. Maciej Moroz  IV  lekarski
    172. Maciej Nelke  I  lekarski
    173. Maciej Parol 
    174. Maciej Stankiewicz  VI  lekarski
    175. Magda Mucha 
    176. Magdalena Dąbrowska  I  Lekarski
    177. Magdalena Jakowczuk  II  lekarski
    178. Magdalena Kiluk  III  lekarski
    179. Magdalena Wadowska  I  lekarski
    180. Magdalena Zduńczyk  IV  lekarski
    181. Maksymilian Lech  IV  lekarski
    182. Maksymilian Markiewicz 
    183. Małgorzata Kazberuk  III  lekarski
    184. Małgorzata Parfieniuk  V  lekarski
    185. Małgorzata Tereszko  III  lekarski
    186. Maria Lalak 
    187. Maria Masłowska 
    188. Maria Trzusło  I  lekarski
    189. Marianna Pałdyna 
    190. Mariola Piekarska  VI  lekarski
    191. Martyna Syczewska  II  lekarski
    192. Martyna Wilczyńska  III  lekarski
    193. Martyną Smerek  V  lekarski
    194. Mateusz Białczak  IV  Lekarski
    195. Michalina Tołkacz  III  lekarski
    196. Mateusz Gawryluk  II  lekarski
    197. Mateusz Góras  II  lekarski
    198. Mateusz Karasek  I  lekarski
    199. Mateusz Kossakowski 
    200. Mateusz Mironiuk  II  pielęgniarstwo, Ist.
    201. Mateusz Zolnik  II  Lekarski
    202. Mateusz Zwierz  II  Lekarski
    203. Matylda Bubnowska  II  Lekarski
    204. Matylda Kinga Czerwonka  V  Lekarski
    205. Michalina Kowalska  II  lekarski
    206. Michał Chojnowski  VI  lekarski
    207. Michał Gorlo 
    208. Michał Moś  V  lekarski
    209. Michał Piskor  III  lekarski
    210. Michał Rot  V  lekarski
    211. Michał Świda  IV  Lekarski
    212. Michał Żukowski  II  lekarski
    213. Milena Łapińska  III  lekarski
    214. Milena Łepkowska  IV  lekarski
    215. Milena SZmelcer  II  lekarsko-dentystyczny
    216. Miłosz Kulikowski  II  lekarski
    217. Miłosz Nesterowicz  IV  lekarski
    218. Monika Olszańska  III  lekarski
    219. Kinga Jarosz  IV  lekarski
    220. Natalia Mróz  II  lekarski
    221. Natalia Sołowiej  V  lekarski
    222. Natalia Szczerbińska  III  lekarski
    223. NATALIA ŚWISŁOCKA  I  lekarski
    224. Natalia Woroniecka  III  lekarski
    225. Natalia Wróblewska  I  lekarski
    226. Nicole Klemendorf  III  lekarski
    227. Nina Licznerska  V  lekarski
    228. Patrycja Bilmin  IV  lekarski
    229. PATRYCJA DĄBROWSKA  I  lekarski
    230. Patrycja Niczyporuk 
    231. Patrycja Niewrzał  II  lekarski 
    232. Patrycja Zadroga  III  lekarski
    233. PAULA SZYMANIUK  III  lekarski
    234. Paulina Gawryluk  III  lekarski
    235. Paulina Świętoń  I  lekarski
    236. Paulina Hnatuśko 
    237. Paulina Śliwińska  IV  lekarski
    238. Ewelina Małanowska  V  lekarski
    239. Paweł Klimas  III  lekarski
    240. Piotr Dembicki  IV  lekarski
    241. Piotr Gac  I  lekarski
    242. Piotr Miziak  IV  lekarski
    243. Piotr Sawtyruk 
    244. Piotr Truś  I  lekarski
    245. Przemysław Partyka  III  lekarski
    246. Przemysław Zaklikiewicz  III  Lekarski
    247. Radosław Sielawa  II  lekarski
    248. Roman Cemaga  II  Lekarski
    249. Róża Maria Huszcza  II  Lekarski
    250. Sandra Wróbel  III  lekarski
    251. Sara Jahel  IV  lekarski
    252. Sara Shefa  II  lekarski
    253. Sebastian SZmeja 
    254. Sergiusz Stawarz-Kobyliński  II  lekarski
    255. Stanisław Busiński  II  lekarski
    256. Stanisław Chomienko  II  lekarski
    257. Stanisław Grzybowski  I lekarski
    258. Stanisław Strzępek 
    259. Sylwia Babynko  IV  lekarski
    260. Sylwia Haba  III  lekarski
    261. Szymon Olechowski 
    262. Szymon Sagała  V  lekarski
    263. Tomasz Januszko  IV  lekarski
    264. Tomasz Olszanecki  IV  lekarski
    265. Tomek Skłodowski  II  lekarski
    266. Urszula Korolczuk  IV  lekarski
    267. Urszula Mucharska  II  pielęgniarstwo, Ist.
    268. Viktoria Lorbach  V  lekarski
    269. Weronika Durańska  II  lekarski
    270. Weronika Figarska |V  lekarski
    271. Weronika Glimasińska  II  lekarski
    272. Weronika Ożarowska  II  lekarski
    273. Weronika Rogalska  II  lekarski
    274. Weronika Roszkowska  I  lekarski
    275. Weronika Rutkowska 
    276. Weronika Sarosiek  IV  Lekarski
    277. Weronika Sipko  II  lekarski
    278. Wiktoria Długołęcka  I  Lekarski
    279. Wiktoria Dzieżyk  II  lekarski
    280. Wiktoria Kozłowska 
    281. Wiktoria Syrwid 
    282. Wiktoria Żakowicz  I  Lekarski
    283. Wojciech Adamek  V  Lekarski
    284. Wojciech Kaczmarek  IV  lekarski
    285. Xawery Żukow  II  lekarski
    286. Zbigniew Laszewski  V  Lekarski
    287. Zuzanna Baka 
    288. Zuzanna Bonk  III  lekarski
    289. Łucja Lupa  III  lekarski
    290. Weronika Mielnicka  III  lekarski
    291. Bartłomiej Rakowski  IV  lekarski
    292. Michał Chmielewski  III  lekarski
    293. Monika Leśniewska
    294. Mateusz Mazurczak
    295. Hubert Chmielewski
    296. Julia Garkowska
    297. Julia Sulimierska
    298. Izabela Szpejanowska
    299. Oliwia Skwiercz
    300. Marta Rzewnicka
    301. Hubert Baltaziak
    302. Olga Jankowska
    303. Zuzanna Zapaśnik

     

     

     

    Publikacje

     

    Prace wygłoszone na konferencjach