Ankieta dotycząca potrzeb i oczekiwań w zakresie podnoszenia kwalifikacji i kompetencji studentów UMB

19.01.2023 14:27
    Autor: Dział Projektów Pomocowych

W imieniu Prorektora ds. kształcenia – prof. dr hab. Adriana Chabowskiego zwracamy się do społeczności studenckiej UMB z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej potrzeb i oczekiwań w zakresie podnoszenia kwalifikacji i kompetencji studentów UMB.

Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie nie jest czasochłonne i zajmuje około 3 minut.

Ankieta dostępna jest w formie elektronicznej (Microsoft Forms)

Ankietę wypełnić można również za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu skanując poniższy kod QR:

Państwa zaangażowanie i udzielone odpowiedzi będą dla Uczelni niezwykle wartościowym źródłem informacji i konkretnych, mierzalnych danych, które umożliwiają stworzenie projektów odpowiadających rzeczywistym potrzebom środowiska studentów UMB.

Dziękujemy!