Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Platforma edukacyjna.
  • Ostatnia zmiana 04.09.2024 przez Centrum Doskonałości Dydaktycznej

Platforma edukacyjna

Platforma edukacyjna: Blackboard

logowanie na platformie Blackboard

Zarządzenie Rektora nr 75/2024 z dnia 13.06.2024 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu organizacji zajęć prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku (przejdź do treści zarządzenia).

Zawartością kursu tj. przedmiotu zarządza prowadzący dany przedmiot zgodnie z harmonogramem (zamieszcza materiały, zakłada sesje online itd.). Wszelkie materiały ze szkoleń dostępne są dla wykładowców po zalogowaniu do platformy ramach wirtualnej organizacji "Nauczyciele Akademiccy UMB". Każdy dydaktyk powinien mieć dostęp do organizacji po zalogowaniu na platformę, w menu z lewej strony należy wybrać “Organizacje” - jeżeli nie widzisz na liście organizacji “Nauczyciele akademiccy UMB” napisz do nas na adres blackboard@umb.edu.pl.

Platformę można wykorzystać nie tylko do kształcenia w trybie zdalnym, ale podczas zajęć tradycyjnych, jako wirtualnej przestrzeni do dystrybucji materiałów i środowiska aktywnej pracy ze studentami.  Zapraszamy do kontaktu, podpowiemy jak to zrobić.

Nieprawidłowości w działaniu platformy prosimy o zgłaszanie ich w formie mailowej na adresy: blackboard@umb.edu.pl  lub ksztalceniezdalne@umb.edu.pl co umożliwi szybkie podjęcie kroków zaradczych. Zgłoszenie powinno zawierać:

• datę i godzinę wystąpienia
    • rodzaj przeglądarki i systemu operacyjnego
    • możliwie szczegółowy opis nieprawidłowości
    • dokumentację zdarzenia w formie zrzutów ekranu bądź nagrania

Telefony kontaktowe w zakresie obsługi platform:

Blackboard: 85 686 52 49 oraz 85 686 52 50